Zapalam światełko..niech zawsze płonie dla Ciebie Emilku..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"( Zostało czekanie ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Emila
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Pozostały łzy żalu i smutek, Gorycz i niemoc zrozumienia, że jesteśmy tu
z krótką wizytą, poddani prawom istnienia.
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc mój skarbie ....... zajrzyj do mamy we śnie........tesknię
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są
patrzą z miłością na nasze dni
czasami śmieją się przez łzy."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tak strasznie Was nam brakuje. Pozostał tylko ból w sercach.Odpoczywajcie w
spokoju kochane dzieci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tak blisko,a Ciebie nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Tobą cały świat ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam Emilku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdyby chociaż maleńki promyczek Stamtąd, od naszych Ukochanych Najbliższych,
dotarł do serc zbolałych i dał Nadzieję, byłoby lżej tęsknić i
czekać..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Pod powiekami łez już brakuje,tęsknota dręczy,wszystko smuci.W sercu Twój
obraz się maluje...kto nas nauczy żyć bez Ciebie?...[*]...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Emilkowi...
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.