I zawsze będziemy o Was myśleć,i zawsze będziemy o Was marzyć,i zawsze
będziemy Was kochać tak bardzo,bardzo ponad życie,i będziemy wciąż za Wami
tęsknić,i będziemy płakać za Wami skrycie....
Zgłoś SPAM
Natalka siostra Justynki
Tutaj Cię nie ma, ale wciąż żyjesz tam gdzie tylko radość i szczęście
Cie otacza, światełko dla Ciebie (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Emilka...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba".....Wielki żal,ale i NADZIEJA
....do zobaczenia dzieci kochane ⋱⋱❤⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
Emilku...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Nie pozwolimy nigdy zgasnąć światełku pamięci, nawet jeśli odszedłeś nie
możesz zwątpić, że zawsze myślimy o Tobie.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU (*)
Jesteśmy tylko ludźmi.
Zwykłymi, szarymi, Bogu dłużnymi…
Za życie, za szczęście, za każdą chwilę…
Chyba się nie mylę?
Za każdą prawdę.
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synuś .....kochamy Cię ....zawsze będziemy tęsknić ,aż do spotkania....(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko prowadzi Cię wprost do Raju kochany EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Niedzielne światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko do nieba dla Ciebie kochany Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bądź... najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc,Tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądź pamięcią w naszych sercach...Po wszystkie dni naszego
istnienia... Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad Nami..Śpij
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥
♥Dziękuję♥
za to że każde Twoje ciepłe słowo rozświetliło
ciemności mojego serca
i za wyrazy szczerego współczucia w tym trudnym czasie.
Przytulam Zosia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.