Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem: Dlaczego Bóg nie dał Mu szansy dłużej
żyć ? Nie czekaj Nie odpowie Ci nikt... Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr..;*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było - wszystko pamiętamy , głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane....
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernata
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Promyczki Do Nieba♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach zawsze będziesz żył na wieki...
Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Niech światełko nasze jaśniuteńko płonie zapalone pamięcią naszych serc
dla Ciebie *♥~~* Ból mnie przenika gdy wyciągam dłonie do ciebie i
trafiam na puste krzesło Jesteś więc światłem i cieniem
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
Zgłoś SPAM
mama ANI O.
Emilku dla Ciebie. Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko I modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
W głęboki spokój, niebiańską ciszę
Dusza się Twoja zatapia powoli
Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz,
Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli. Odpoczywaj w spokoju EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Skarbie nasz, nasze słoneczko kochane,dziś mija 10 miesięcy cierpienia,tęsknoty Emiluś.....
...Jaki sens ma nasza codzienna wegetacja bez Ciebie,każde miejsce,każdy
przedmiot,każda chwila Ciebie przypomina,jak wytłumaczyć sobie,że tak
musiało być,jak wierzyć,że takie było przeznaczenie???:(
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Aniołku...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dzisiaj 23,Emilku.Pamiętamy o Tobie Kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Napełnieni smutkiem,po policzku spływa kolejna łza
nieszczęścia...wspominamy te dni,gdy byliśmy razem,wspominamy te dni,gdy
byliśmy szczęśliwi...tęsknimy Aniołki tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Borelowskiego(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalci***
Kochany Emilku Światełeczko Aniołeczku dla Ciebie {*}{*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.