Za oknem noc gwiazdy jasne zapala.Wiatr do snu kołysze drzewa.Blask świecy
odbija się w szkle,a w duszy tęsknota smętnie śpiewa.Tak pusto tu bez
Ciebie,tak obco się zrobiło, w zadumie płynie czas(♥)
Zgłoś SPAM
mama,tata i brat
.Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Twoją Duszę
Aniołku Ukochany...Twoje serce przestało bić, nasze biją lecz tak bolą...
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
sobotnie światełko do nieba wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
{*}{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij.
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Drogi cierpienia są zarazem drogami zbawienia . Św. Bernard.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[*] ♥ [*]
Gorąca Modlitwa i
Światełko mojej Pamięci
niech nigdy nie zgaśnie [*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Żyłeś życiem wszystkich którzy Cię kochali, zmarłeś choć nikt tego nie
chciał, pozostawiłeś smutek i łzy. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać
..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku
niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za
uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
niech Niebo będzie te najpiękniejszą Krainą życia, chociaż taką odległą
i tajemniczą...{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama witkorka
JESTEŚCIE choć już Was tu nie ma…Kochani Na Zawsze W Naszych Sercach
Światełka i Modlitwa Emilku
Zgłoś SPAM
Mama Adasia Nakielskiego
Aniołku..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy
zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku
tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba
Zgłoś SPAM
mama Areczka
♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Emilku ..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
** ANIOŁKU ** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA
WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA
PAMIĘCI DLA CIEBIE EMILKU.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Emilu..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy
zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku
tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.