Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
348617
Zapalone ponad rok temu
s.Ewy Dyktyńskiej
Za oknem noc gwiazdy jasne zapala.Wiatr do snu kołysze drzewa.Blask świecy odbija się w szkle,a w duszy tęsknota smętnie śpiewa.Tak pusto tu bez Ciebie,tak obco się zrobiło, w zadumie płynie czas(♥)
Zgłoś SPAM
mama,tata i brat
.Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Twoją Duszę Aniołku Ukochany...Twoje serce przestało bić, nasze biją lecz tak bolą...
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
sobotnie światełko do nieba wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
{*}{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij.
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Drogi cierpienia są zarazem drogami zbawienia . Św. Bernard.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[*] ♥ [*] Gorąca Modlitwa i Światełko mojej Pamięci niech nigdy nie zgaśnie [*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Żyłeś życiem wszystkich którzy Cię kochali, zmarłeś choć nikt tego nie chciał, pozostawiłeś smutek i łzy. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać ..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
niech Niebo będzie te najpiękniejszą Krainą życia, chociaż taką odległą i tajemniczą...{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama witkorka
JESTEŚCIE choć już Was tu nie ma…Kochani Na Zawsze W Naszych Sercach Światełka i Modlitwa Emilku
Zgłoś SPAM
Mama Adasia Nakielskiego
Aniołku..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba
Zgłoś SPAM
mama Areczka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Emilku ..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
** ANIOŁKU ** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE EMILKU.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Emilu..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba(♥♥)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1126   1127   1128   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012