..Bez Ciebie...gaśnie każda nasza radość,słońce nie ma blasku, ptaki już
tak pięknie nie śpiewają,kwiaty straciły swe piękno i zapach - wszystko
jest bezsensowną stratą.(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Żal że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno
wszystko już potem za mało
choćby się łzy wypłakało
nagie niepewne
- ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
mama
kochany mój syneczku, światełko dla Ciebie ((*)),kocham Cię....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
swiatelko dla Ciebie Emilku (*)
Zgłoś SPAM
Mama Adasia Nakielskiego
Światełko pamięci dla ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Bo gdziekolwiek Jesteś, dobrze Ci jest !!!
Bo Jesteś z nami ,lecz już w innej postaci...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata.... ŚWIATEŁKO MODLITWA
I PAMIĘĆ ♥)(♥)Pokój Twej Duszy(♥
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Kochany.Pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
I tylko Anioł na mogile czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał......Światełko
i modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Ból Rozstania, Jest Miłością,Powrotem,Czekaniem,Wspomnieniem...O Tobie
Emilku...[*]...
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
światełko do samego nieba wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
mama ANI
dla Emilka
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
W naszych sercachw naszej pamięci w naszej modlitwie*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)Wszyscy
Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych,
którzy tą miłością ich obdarzyli .
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko mojej Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy
czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd ...
światełko od Wszystkich którzy tęsknią (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE EMILKU ŚPIJ W SPOKOJU (:*:)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Odchodzą od nas nasze Anioły, i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka
nas odchodzi i wielki smutek ogarnia nas(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.