Jest kwiat, który pachnie, jest miłość, która nigdy nie umiera, jest ktoś,
kto tęskni i szlocha, jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny,
ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom." Spoczywaj w
spokoju EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Kamilka Ż
Smutne rocznicowe światełko(*)
Zgłoś SPAM
mama i babcia ANI O
Dla Emilka w 11-stą rocznice bólu . Kochany byłyśmy dziś u Ciebie .
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
"Jak nikt inny na zawsze zapisałeś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas -Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem..."
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Przyszedł dziś do mnie smutek, otulił mnie jak płaszcz żałobny, ciemny...
I szeptał do mego ucha słowa ironią przybrane że już mnie nie opuści, na
zawsze ze mną zostanie {*}{*}
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) EMILKOWI
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
światełko zapalam i modlitwę na dziś
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dzisiaj 23,Emilku.Pamiętamy o Tobie i Twoich Najbliższych,każdego
dnia.DLACZEGO?
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Pamięcią przy Tobie
#````)
#```(*)
#``((*)))
#``(((*))
#`: [___]
♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥
Patrzę na swoje w lustrze odbicie odmykam pamięci wrota co ci jest moje
życie? To tylko tęsknota.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat Jarek
kochany nasz ,tęsknimy już 11 miesięcy....To nie czas zagoi rany, nie łzy
wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w którym się spotkamy...[*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.