♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To to jest mało naprawdę bardzo mało
Światełko pamięci zapalam Dareczku
❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy,
Oni zawsze są z nami...w naszych sercach na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Ciebie.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.