Dzień po dniu upływa, tydzień za tygodniem, miesiące mijają, wszystkie są
podobne... coś przeminęło... Jesteście gdzieś, tam w Niebie, a tu tak
smutno Kochani bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko......
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie niech Ci da Pan ,a światłość wiekuista niech Ci
świeci. Sobotnie zaśnieżone światełko dla Ciebie Darku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Są w życiu chwile
Które na zawsze w pamięci zostają
I choć czas mija
One nie mijają
I są osoby
Które raz poznane
Bywają w życiu niezapomniane
Światełko pamięci
Dariuszku
...+❤️❤️♨️❤️❤️♨️❤️❤️+...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał
wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały
świat.Zostawiam codzienną modlitwę.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
* * * "Żeby móc się znów spotkać trzeba się najpierw pożegnać.
Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze" * * * Dla Ciebie ślę
Światełko do samego Nieba, niech zawsze jasno Ci płonie ❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zostawiam modlitwę..❤️⭐☘️⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.