KuPamięci.pl

Daniel Pełka


* 15.07.2007

 

+ 03.03.2012

Miejsce pochówku: Lodz

pokaż wszystkie
wpisy (94)
Licznik odwiedzin strony
138135
Dodane ponad rok temu
Monika
Aniołku malutki pieknie ludzie facebook w Anglii dbaja o Twój grób. Potrafia się z organizować i przesyłaja kwiaty maskotki, wszystko robią aby Twoja męczeńska śmierć była nie zapomniana. Aby ludzie nie nie zapomnieli i aby mieli oczy szeroko otwarte na następne niewidzialne dziecko. U nas niestety tak nie jest. Dzień przed rocznicą śmierci Danielka Byłam rocznica smierci Oskarka. Pojechałam bo musiałam jechać do biednego Oskarka. Gdy zobaczyłam grób serce moje śię rozdarło i poczułam wielkoą złość do ludzi. Obok piękne marmurowe groby a Oskarka brudny , zaniedbany , zapomniany bez jednego kwiatka. Nigdy przenigdy nie zapomnę tego widoku. Zapomniany , zaniedbany , niewidzialny za życia i po nim.
Zgłoś SPAM
Helena
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Spoczywaj w pokoju !

J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Helena
Kochany Danielku moje serce krwawi mam nadzieję , że kiedyś Cię spotkam tam daleko NA DRUGIM BRZEGU ZA TĘCZOWYM MOSTEM i chociaż Cię nie znałam nie zapomnę Cię nigdy .SPOCZYWAJ W POKOJU.Dobry BOŻE OPIEKUJ SIĘ NIM,
Zgłoś SPAM
Małgosia
Danielku....płaczę...jesteś kolejnym niewinnym dzieciątkiem, któro tak okropnie skończyło swój krótki los...niedługo Twa rocznica..Ostatnio jest ich duzo..Danielek L, Oskat=rek M i Ty. Spij Aniołku..
Zgłoś SPAM
Monika
Danielku niedługo Twoja rocznica smierci 03.03
Mały Oskarek ma dzień przed Tobą 02.03

Gdyby można było cofnąć czas....
Zgłoś SPAM
Monika
Pamiętajmy także o innych Aniołkach
Oskarek Małgorzaciak,
Bartuś Kwiatkowski,
Danielek Litwiniuk,
Szymonek z Bedzina
Gabryś z Moraga
Zgłoś SPAM
Monika
Jeżeli ktos potrzebuje wytłumaczę jak znależć Danielka grób
Zgłoś SPAM
Joanna
Malutki chłopczyku. 4 lata temu już umierałeś. To były ostatnie dni Twojego życia. Serce boli jak mysle co musiałeś cierpieć. Pojade do Łodzi i zapale Ci znicz. Odpoczywaj udreczona malutka duszyczko
Zgłoś SPAM
Monika
powstała piosenka dla dla Danielka , dokładnie tak jak było.
Był niewidzialny dla wszystkich a tak bardzo potrzebował pomocy

https://www.youtube.com/watch?v=bSuBE4Et1-E&app=desktop
Zgłoś SPAM
abc
Do:(( ♥ )) "Tak, dziś TVP podało: ojczyma Danielka znaleziono martwego w celi.'' Sprawiedliwości stało się za dość. Matkę Daniela znaleziono martwą w celi w dniu urodzin chłopca, powiesiła się. Teraz ojczym dołączył do niej. Są już na sądzie Boskim. Spotka ich wreszcie zasłużona kara, ci zwyrodnialce są tam gdzie ich miejsce czyli w piekle." A przepraszam gdzie wtedy był miłosierny bóg? Więc darujcie sobie pisanie takich głupot. Mam nadzieje, że zostali wystarczająco skatowani przed śmiercią. Liczę na to, że więzienny kodeks nie zawiódł, a śmierć zwyrodnialców była spowodowana tylko i wyłącznie działaniem osób trzecich. Było dzieciątko i nie ma, taka jest prawda. Mi jako matce serce pęka na samo czytanie o tym, ryczę jak bóbr.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   6   7    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
emma packard
24.07.2013