"Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas -Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Tata
"Boże, daj mi pogodę ducha abym godził się z tym, czego zmienić nie
mogę..."
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko
Zgłoś SPAM
HALINA
Pamięć nie umiera. Wspomnienia wywołują łzy...JUSTYNKO(*)
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Zapalam zaległe światełka pamięci oraz na zaś.... Bardzo dużo się u
mnie dzieje... Przeprowadzka, nowa praca, dużo rożnych spraw. Jak tylko
będę mogła to będę zapalała tutaj Tobie światełko. Może t
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko na dziś Aniołku.
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zawsze pamietam i modle sie(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
Renatka
Ciepluteńkie światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
Lusia
Justynko-pamiętam...
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Do jutra...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi......
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Życie przeżyję błagając KIEDY SPEŁNIĄ SIĘ MOJE MARZENIA... KIEDY
WYJDĘ Z KRAINY CIENIA WTEDY WSZYSTKO SIĘ ZMIENI W BARWY LATA, JESIENI... A JA
W TWYCH RAMIONACH NA ZAWSZE BĘDĘ SPAŁA... AŻ ZASNĘ. „
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy by chwila szczęścia zawsze trwała, ale godzina rozstania ją
przerwała...teraz innego wyboru nie mamy...i tylko tęsknota nam pomaga z
życiem się zmagać...czekanie na spotkanie tak boli..
Zgłoś SPAM
Renata Augustyn
pamietamy i nigdy Cie nie zapomnimy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Na zawsze w
naszych sercach.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.