Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
552940
Zapalone ponad rok temu
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
są chwile których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie trwać.....
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Przemysław Liszka
*♥ Obraz malowany miłością Namalowany kolorami miłości jesteś i będziesz na zawsze A spojrzenie Twoje na nim takie czułe takie jasne Twój uśmiech ostatni jak diament lśni w mym sercu na zawsze.
Zgłoś SPAM
J.Z.
śpij w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy nie młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie? Leopold Staff
Zgłoś SPAM
Beata
Nadal nie wierze... i nie wiem czy kiedykolwiek uwierzę :( Jesteś w moich myślach i sercu każdego dnia (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Ciebie kochanie światełko do samego Nieba...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Daniela i Adasia
powiedz Panie Boże, jak mamy dalej żyć? Jak pogodzić się z Twoją wolą ? Kiedy z każdym dniem ból nie maleje, jest coraz większy. Jak mamy wypełnić te bezsenne noce ? śpij aniołku, bądż Tam szczęśliwa
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Śpij spokojnie Justynko.. czekając na nas wszystkich..tych dalszych i tych bardzo bliskich..nadejdzie dzień kiedy wszyscy będziemy razem..[*]
Zgłoś SPAM
Kinga
"Nigdy nie zapomnę lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w moim sercu najbliższą osobą."
Zgłoś SPAM
Tata
„Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Mama
"Zostawiłaś nam żal i tęsknotę , co spokojnośc mąci. Żyjesz jednak droga CÓRECZKO w sercach naszych i pamięci”
Zgłoś SPAM
HALINA
ZABRALI CIĘ ANIOŁOWIE DO NIEBA, BO DOBRYCH DUSZYCZEK TAM POTRZEBA...(*)
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Śnić po nocach będe... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie zawszę będe płakać..(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Joila
Światełko na deszczowy poranek Aniołku.
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełka wraz z modlitwą Justynko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [(**)] NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justynko Kochana śpij w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2509   2510   2511   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa