Można odejść na zawsze, a być stale bliskim, niezmiernie kochanym...(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ..:"(
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę...
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Justynko,smutne światełko dla Ciebie kochana...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko,dla Ciebie...இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
jola Szostek
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA DROGĘ,
TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Śmierć dziecka jest tragedią, której bezmiar może zrozumieć tylko osoba,
która sama ją przeżyła... czas biegnie, a my ciągle pytamy; dlaczego??? I
tylko kochać, i tęsknić, i pamiętać o Was nam zostało
Zgłoś SPAM
HALINA
Dobrych ludzi nikt nie zapomina...[*]
Zgłoś SPAM
J.Z.
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Witaj Justynko ,światełkona dzisiaj.
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP MARYSI HERZOG
(*) ŚPIJ SŁODKO ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Lucyna
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zgłoś SPAM
JOla Szostek
..I cisza i pustka
i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą...
wspomnienie i nadzieja,
że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij spokojnie Kochany Aniołku.Lampeczka na dobranoc.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.