Ci co odeszli
wciąż żyją w nas.....
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Beata
(**) (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
wtorkowe światełko mej pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są takie łzy,
które nigdy nie wypłynęły,
Tylko tkwią w nas.
Gdzieś w środku serce rozstrajają.
Są tacy ludzie.
Za których by się życie oddało.
Dlaczego.
Jedynie Serce wie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Smierc boli nie tych, ktorzy odchodza, lecz tych co wsrod zywych pozostaja;
....JUSTYNKO..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥♥♥
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę Justysiu...
Zgłoś SPAM
mama Adasia i Daniela H
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak trudno jest zapomnieć ,gdy serce z żalu drży. Jak trudno jest zapomnieć
,gdy oczy ronią łzy. Tęsknota pierś rozdziera przez wiele ,wiele dni. Jak
smutno jest pamiętać,gdy miłość w nas się tli...
Zgłoś SPAM
HALINA
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć.../L.STAFF/[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
JUSTYNKO....
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Sa dni, kiedy nie moge zapalic swiatelek, ale zawsze pamietam i modle sie
(*)(*)(*)(*)(*). Dziekuje serdecznie za pamiec o Tomaszku.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
Lusia
Dar Twojego serca i Twojej miłości,znalazły miejsce w innych sercach...śpij
spokojnie...
Zgłoś SPAM
Renatka
Justynko, najcudowniejsze płomyczki pamięci do Nieba dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.