ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ ŚPIJ SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Gdzieś w sercu ,głęboko na dnie został ból i pamięć o Tobie.Śpij w
spokoju nasz Kochany Aniołku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie...cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia...będziemy zawsze pamiętać...po drugiej stronie
odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Wieczorne światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JESTEŚ CISZĄ , KTÓRA ŚPI...
JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH...
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W SERCACH BLISKICH...
JESTEŚ CHOĆ JUŻ CIĘ TU NIE MA...[*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP MARYSI HERZOG
(*) ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Justynko byłaś i jesteś miłością swoich bliskich ,a teraz jesteś już w
niebie u Boga Ojca .Jesteście naszymi Aniołami .
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
mama śp.
światełko na dziś wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Tęsknota jest straszna, gdy myśl do Ciebie ucieka... Gdy się kogoś kocha,
kocha i to z daleka...[*]
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę...
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Smierc przychodzi nie pytajac czy moze, zabiera tych, ktorych tak bardzo
kochamy, a potem pustka i serce krzyczy-dlaczego Boze?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.