Cieplutkie światełka na dobranoc... śpij spokojnie, Justynko...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
ZOSTAWIAM MODLITWĘ..... [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Do jutra kochana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Sylwia
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie, zamknąć w swojej
dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie....
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
Justynko urodziłaś się w tym roku co mój Marcin , mieszkałaś tak blisko
nas , zginęłaś w wypadku , mój Marcin też..... śpij spokojnie , czekajcie
na nas bo- dzieli nas tylko czas..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥♥♥ Justynko kochana:
Są takie dni że słów po prostu nam brak...kochamy cierpimy i strasznie
tęsknimy.♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci dla CIEBIE JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Największe cierpienie powodują zgniecione płatki róż a nie kolce.
Niech Twój Anioł Cię prowadzi, Justynko:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko na dziś dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Co dzień znicz cichutko płonie Lekkim wiatrem kołysany Obok kwiaty świeże
Wiesz od kogo Aniołku ode mnie od twojej Mamy(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
(*)
Zgłoś SPAM
kinga
Tęsknie kochana :( (*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.