Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553416
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam ducha mego w ręce Twoje...pamiętamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Za wczesnie odeszlas od nas. Z Toba marzenia, sny.Dla Ciebie milosc i kwiaty. Dla nas Tesknota i lzy;
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA BILICKIEGO
JUSTYNKO SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko niech Ci Pan niebieski da niebo bo jesteś aniołem .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie, by spaść w otwarte dłonie..."-Światełko dla Was aniołki nasze kochane !..:*:*
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
światełko na dziś dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Moja pamięć zawsze żywa.... Serdecznie pozdrawiam Twoich bliskich. Dziękuję Im za pamięć o Igusi. To cieszy me zranione i bolejące serce, że Ona istnieje w Waszej pamięci... To tak wiele dla mnie, w
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
To nie prawda, że kiedyś wszystko się kończy... Są tylko kolejne etapy życia... To nie prawda, że kiedyś wszystko się kończy... Są tylko kolejne etapy życia... Ty jesteś na etapie życia wiecznego...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Wspomnienia są jak perły - mają w sobie coś w klejnotów i coś z łez . I mają to do siebie , że zawsze czy chcemy czy nie chcemy, one wracają....இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewędy
Pamietam(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek i Benia
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko, żegnałaś się zawsze słowem "Do widzenia".Niech to słowo nadziei pozostanie.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
„Twoja nagła i nieoczekiwana śmierć zostawia wielką pustkę w nas, którzyśmy Cię kochali. W naszych sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie.” Śpij w spokoju Kochana Justysiu.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
POSZŁAŚ JUZ DO OGRODÓW BOGA...ZA KRÓTKA BYŁA TWOJA DROGA...(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękny płomyczek i modlitwa...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Byłaś stworzona by trwać choć chwilę, a w naszych sercach będziesz trwać wiecznie.Światełko na dziś justysiu.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W pamięci i w sercu na zawsze i na wieczność...(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2466   2467   2468   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa