To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Justynko tysiące cudownych światełek i modlitwa za Twoją duszyczkę .
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zyjemy, ale nic nie jest tak jak przedtem, juz nie jestesmy tacy sami;.... dla
Ciebie JUSTYNKO... kolejny 7........
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Ta łza...
jak kropla deszczu za oknem
zagubiona wśród szumu wiatru...
milczenie rani jej duszę
a śmiech ludzki uświadamia jej beznadziejność
ta łza...
tańczy na policzku
los odarł ją z nadziei...[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Kolejny wstaje dzien bez Ciebie, szary, smutny, beznadziejny...
(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Dziś kolejny 7 Justynko bez Ciebie.Bądź szczęśliwa Aniołku w
Niebie.Światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Lusia
Dzisiejsza lampeczka dla Ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"Zatrzymaj upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętaj
o pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie..."
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
JUSTYNKO, pamiętam zawsze[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Natalka
dobranoc kochaniutka :* (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Aniołku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Śpij spokojnie kochana
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*)
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyście tu Byli...choć na chwilę...Byli blisko...prostsze by było nasze
życie, prostsze by było wszystko...Gdybyście wiedzieli jak ciężko żyć
marzeniami...czekamy na dzień, kiedy się spotkamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Odeszli, ale ciagle sa w naszej pamieci;.... dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dobranoc,Justysiu...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
I tylko Panie nadzieja w Tobie, że się kiedyś spotkamy.
Maryjo , Matko Bolesna , Orędowniczko Rodziców w żałobie, módl się za
nami.:((*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.