Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjecie w naszych sercach i naszej
pamięci.[*]
Zgłoś SPAM
Halina
W pamięci zostają
żywe obrazy...
A w sercu
nadziei płomień,
Chwile,
Które tak bardzo
Zatrzymać byś chciała
Jak fale odpłynęły
gdzieś w dal...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Kolejny poranek...Bez Ciebie Aniolku slonce stracilo juz na zawsze swoj blask...
Pamietam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz na 20 dni mojej
nieobecności.Śpij
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.