JUSTYNKO...Niech Bóg otacza Ciebie
nieskończoną miłością....
Wysyłam do nieba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Nigdy nie przestaniemy pytac: dlaczego????
Pamietam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Zapalam piękne płomyczki dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko ,wróciłem już jestem z Wami Aniołeczki. Dzisiaj święto
Wniebowstąpienie NMP.
Niech Bóg będzie Twoim Ojcem Wiecznym , a Maryja Wspomożycielką.Pokój
Twojej Duszy:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥♥
Modlitwa w tym świątecznym dniu o szczęście o spokój dla Ciebie Aniołku
♥♥
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Aniołku.Dobranoc.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko dla Ciebie JUSTYNKO w ten smutny świąteczny dzień.
Zgłoś SPAM
mama śp.kamila Borowiec
światełko mej pamięci na dziś mama śp.Kamila Borowiec
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Nataleczki***
Mieliście tu być ale jednak Was zabrakło mieliście tu być ale zgasło Wasze
światło Mieliście tu być tworzyć ,czuć,przeżywać. Cięzko bez Was
życ.... Modlitwa i światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce nieodłączny i wierny
lęk po policzku nas głaszcze....
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Ciebie kochana Justynko
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko dla Ciebie..w ten świąteczny dzień..இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...Wszystkie te myśli do Nieba
lecą...Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane...Tam gdzie nasze dzieci ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
" ... A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej
zapamiętać to, Co życiem było niedawno. Gest i uśmiech i oczu blask I twarz
tak bliskiego mi człowieka ... "
Zgłoś SPAM
mama Mariuszka Karpińskiego
Ciało ziemi oddane...Dusza ze światłością się brata.Żywym tęsknota
zostanie...Wspomnienia i pamięć na lata...
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.