Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553619
Zapalone ponad rok temu
CIOCIA DANIELA
JUSTYNKO...Niech Bóg otacza Ciebie nieskończoną miłością.... Wysyłam do nieba ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Nigdy nie przestaniemy pytac: dlaczego???? Pamietam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Zapalam piękne płomyczki dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko ,wróciłem już jestem z Wami Aniołeczki. Dzisiaj święto Wniebowstąpienie NMP. Niech Bóg będzie Twoim Ojcem Wiecznym , a Maryja Wspomożycielką.Pokój Twojej Duszy:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥♥ Modlitwa w tym świątecznym dniu o szczęście o spokój dla Ciebie Aniołku ♥♥
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Aniołku.Dobranoc.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko dla Ciebie JUSTYNKO w ten smutny świąteczny dzień.
Zgłoś SPAM
mama śp.kamila Borowiec
światełko mej pamięci na dziś mama śp.Kamila Borowiec
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Nataleczki***
Mieliście tu być ale jednak Was zabrakło mieliście tu być ale zgasło Wasze światło Mieliście tu być tworzyć ,czuć,przeżywać. Cięzko bez Was życ.... Modlitwa i światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca dobra i tkliwa noc aksamitnym otula płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce nieodłączny i wierny lęk po policzku nas głaszcze....
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Ciebie kochana Justynko
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko dla Ciebie..w ten świąteczny dzień..இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...Wszystkie te myśli do Nieba lecą...Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane...Tam gdzie nasze dzieci ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
" ... A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej zapamiętać to, Co życiem było niedawno. Gest i uśmiech i oczu blask I twarz tak bliskiego mi człowieka ... "
Zgłoś SPAM
mama Mariuszka Karpińskiego
Ciało ziemi oddane...Dusza ze światłością się brata.Żywym tęsknota zostanie...Wspomnienia i pamięć na lata...
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Odpustowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2447   2448   2449   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa