Nasze serca co dla Ciebie biły będą zawsze za Tobą Tęskniły
Zgłoś SPAM
Halina
Zawsze jesteś w naszych sercach, myślach, pamięci i
modlitwie...[[*]]✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Śmierć pozostawia ból ,serca nikt nie może leczyć.Miłość pozostawia
Pamięć, nikt nie może zabrać ...Pamiętam...[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
Lusia
Dzisiejsze światełko dla Ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Wierzymy,że kiedyś się spotkamy
tam na górze,na końcu naszej drogi.
Na zawsze wszyscy razem zamieszkamy
i nie będziemy czuć już trwogi."
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Justynko dlaczego?
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Gdzie nie ma łez i cierpień kres,i słońce zawsze świeci... To właśnie tam
u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. Światełko i modlitwa dla Ciebie
{*}
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobrej Nocy nasza Kochana Justysiu.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jak trudno żyć, gdy serce dziecka przestaje bić; .....JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja,
że kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....Modlitwa i
światełko Pamięci NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]♥
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełka na wszystkie drogi po których stąpasz w Królestwie Niebieskim.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA BILICKIEGO
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama śsp.Kamila Borowiec
światełko do nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, dla CIEBIE moja wieczorna modlitwa.
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko , zawsze będziesz między nami , w pamięci i sercach
pozostaniesz.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
JUSTYNKO**
Jesteś w naszych sercach i każdej modlitwie*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.