Justynko Kochana zostawiam Ci modlitwę i miliony światełek na czas mojej
nieobecności.
Zgłoś SPAM
Natalka
tesknie siostrzyczko :*
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Marta i Marek Pelc
(*) na zawsze w naszych sercach
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zycie tak kruche jest...
Wystarczy jedna chwila, by zgasic je...
Dlaczego Pan Bog tak zdecydowal? Dlaczego???
Pamietam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Tak nagle ucichło i tak posmutniało.Pustka niby pętla zaciska się
wokół.Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało.Tak trudno zrozumieć
tajemnice mroku.Brak nam Was...
❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamieci.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"W Niebie już nie potrzeba Nadziei, tam jest tylko Miłość..."
Nadzieja pozostała dla nas, Ona ma pomóc nam przeżyć ten czas rozłąki
Niech ta rozłąka będzie chwilą ..:"(.! Aniołki ..
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pamiętam i zawsze będę pamiętać Justynko.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥♥♥ Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo
człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ♥♥♥ MODLITWA I I
ŚWIATEŁKO PEŁNE BLASKU ♥♥♥ [(**)][(**)][(**)]
Zgłoś SPAM
mama Marcelka i siostra Sebastiana
światełko dla ciebie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Justyneczko, jaki to straszny ból w sercu. Jak nam strasznie Ciebie brakuje.
Kochamy Cię i tęsknimy.Jednak wierzymy że się Tam spotkamy.Śpij w spokoju
nasz ANIOŁKU i czekaj na nas.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.