Justynko już jestem.Cały czas byłaś w moich myślach.Dzisiaj świecę Ci
już światełko. Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Płomyk znicza dla Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy....Tak
smutno bez Was........Światełko i modlitwę zostawiamy....Śpijcie
spokojnie.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko, utul ukochanych w snach.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nie było życia po śmierci, człowiek byłby oszukany - światełko za
wczoraj...Boże plany są inne niż ludzkie - dlaczego??? - światełko za dziś
Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
JUSTYNKO,
pamiętam!!!!
Chociaż nie mam czasu,żeby codziennie zapalić \"światełka,\"
to jesteś w mojej pamięci i modlitwie każdego dnia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Szlak życia wieczny zostawiłeś.
Bo miłość moja z Twoja wszędzie,
Nierozerwalnie istnieć będzie(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Są serca, które na zawsze krwawiące będą.
Są Dusze , które do innych tęsknią.
Jest miłość, która trwać będzie na wieki.
:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Kinga
Światełko dla Ciebie moja kochaniutka [*] KOCHAM
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Niech to światełko prowadzi Cię wprost do Boga.Kochamy Cię i zawsze
pamiętamy KOCHANA JUSTYNKO
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Niedzielne światełko dla Ciebie Justynko kochana... ჱܓჱܓჱܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi....tęsknota, ból, cierpienie
Justynko,niech otulają Ciebie Wszystkie Anioły w niebie...
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
Życie- to jak iskra z ogniska
Jeden moment- i czar pryska.
Dwie drogi się schodzą
W gościniec żywota
Pierwsza to jest- MIŁOŚĆ
Druga to - TĘSKNOTA
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♥][♥][♥]
Modlitwa i światełko Pamięci
Niech Pamięć o Tobie będzie wiecznie żywa......
[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Na niedzielę zapalam śliczne światełka dla Ciebie Justynko .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..aniołki kochane tak smutno bez Was ! :"(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.