Niewiele Ci mogę dać ,w koszyczku swych dłoni przynoszę Ci słońce zaufaj
mi proszę i otwórz swe ręce to światło,nadziei chcę z Tobą się
podzielić Zaufaj mi proszę bo chcę Cię tylko dotknąć zobacz (*)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc nasz Kochany Aniołeczku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze Dusze bujają w przestrzeni, na tęcze wstępujecie powoli, tak szybko
umknęliście Kochani z tej ziemi, na przekór naszej woli....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Bóg nie potrzebuje naszych dzieł ,lecz jedynie naszej miłości.Światełko
dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,(..! Aniołeczki kochane tak bardzo
was kochamy.. Wy żyjecie w Nas :"(..! Justynko kochana ..
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA MEJ WIERNEJ PAMIĘCI *******DLA CIEBIE ANIOŁKU****
Ps. BARDZO dziękuję za pamięć dla mego Roberta.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Płomyk znicza dla Ciebie niech nigdy nie zgaśnie,wiesz,że o Tobie
myślimy....Tak smutno bez Ciebie........Światełko i modlitwę
zostawiamy....Spoczywaj w pokoju.....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Kinga
Pamięć o Tobie na zawsze ... :* (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Słoneczko nasze śpij tu w spokoju Bóg zrządził nagłej rozłąki czas
Przyjdzie dzień taki, po życia znoju Że bóg znów razem połączy nas.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali;... ..JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Została nam tęsknota i wspomnienia.....(*)
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*)(*)(*)
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczki pamięci Justynko...
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni
twarzy, nic już nie będzie takie jak było..
Zgłoś SPAM
mama ś P..Przemka
[*] ból jest okropny, próbujemy go ukryć, zamaskować czy zataić, ale ból
zmienia nas od wewnątrz i tak jak pług w ziemi pozostawia ślad w naszym
życiu....światełko dla Ciebie Justynko, pamiętam..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko[*]
Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera.
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Justynko zanoszę do nieba modlitwę i światłość za Twoją duszyczkę
ANIELSKĄ.
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
Halina
Minęło szczęście, nie przeszło cierpienie,
a pozostało tylko wspomnienie...
Spoczywaj w pokoju.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.