Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
554295
Zapalone ponad rok temu
mama Rafałka P.
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie te myśli do Nieba lecą...Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane...Tam gdzie nasze DZIECI UKOCHANE. Światełko pamięci Justynko [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Choć morze łez wolano i smutek jest w nas... Ty jesteś i zostaniesz w sercach naszych na wieczny czas...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Niech pamięć trwa
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Światełko naszej pamięci..... JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
[*] dlaczego to takie trudne.... życ dalej bez Was... nasze Anioły.... ♥ Bliskich mocno przytulam...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA TOBIE DROGĘ , A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE KOCHANE SERDUSZKO... (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Jesteśmy śmiertelni tam,gdzie brak miłości,nieśmiertelni tam-gdzie kochamy Justynko.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dlaczego tak się dzieje, że odchodzą Ci, których najbardziej kochamy [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Niebo płacze dziś razem z Nami. Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
[*]
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Aniołku pamiętam ♥♣○◘♥
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Wciąż żyję w cieniu przeszłości.Potykam się o wspólne chwile.Delektuję się wspomnieniami.Są wspaniałe-jak dawniej.Ale niestety to tylko wspomnienia
Zgłoś SPAM
mama ANI O (*)
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
.Przed nami - pustka, A za nami - ciemność Dokoła - cisza..........)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.... Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
Halina
Pozwól nam Boże, pogodzić się z tym, co już być nie może...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko pamięci .. Jytynko :"(
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2400   2401   2402   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa