Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
554359
Zapalone ponad rok temu
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią jak całe życie znika. I taki wielki żal jakby zgasła czyjaś miłość - tych co zostali przenika. M.Skwarnicki
Zgłoś SPAM
mama Marcela i siostra Seby
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wartość życia nie zależy od długości jego trwania. Ważne jest to, ile miłości potrafimy ofiarować w tym czasie, który jest nam dany.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** A N I O Ł K U *** BÓG WIDZI ŚMIERĆ INACZEJ... NIŻ MY ... MY WIDZIMY JĄ JAKO CIEMNY MUR... BÓG JAKO BRAMĘ... KIEDYŚ ZNÓW BĘDZIEMY RAZEM... A CZAS ? STRACI ZNACZENIE.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony. Alphonse de Lamartine
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIE CZEKAJCIE ,JA NIE WRÓCĘ. NIE ŚPIESZCIE SIĘ, JA POCZEKAM........Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Mijają dni,i to ciągłe na coś czekanie,że coś się zdarzy,że boleć przestanie Czekanie,może na to,że wrócicie,po schodach wbiegniecie wesoło.Czekanie na telefon,na jakiś znak,na spotkanie…czekanie… ♥!
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Tak bardzo smutno bez Ciebie żyjesz w sercach najbliższych i pamięc o Tobie jest wieczna kiedyś spotkamy się w tym drugim lepszym świecie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie...A droga do Ciebie daleka... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, dla CIEBIE moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko w życiu jest po coś, nawet bezgraniczny ból tych, co zostają tutaj...Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko kochanie, dla Ciebie sobotnie swiatelko...இ ڿڰۣஇ
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ostatnią sobotę lata,Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
Halina
Trudno jest żyć, gdy ktoś kochany odejdzie....Wspominasz, płaczesz w poduszkę, smutek w oczach a w sercu masz pustkę....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dziesiątki, set­ki no­cy przepłaka­nych z tęskno­ty i jed­no py­tanie, na które nie można zna­leźć odpowiedzi: dlacze­go to właśnie Nas od­wie­dziła? …śmierć - naj­gor­szy nieza­powie­dziany gość
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Płomyczek na dziś Justysiu.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
ZAWSZE JUSTYNKO W SERCU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2394   2395   2396   ...   2682   2683    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa