Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią jak całe życie znika.
I taki wielki żal jakby zgasła czyjaś miłość
- tych co zostali przenika.
M.Skwarnicki
Zgłoś SPAM
mama Marcela i siostra Seby
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wartość życia
nie zależy
od długości jego trwania.
Ważne jest to,
ile miłości
potrafimy ofiarować
w tym czasie,
który jest nam dany.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** A N I O Ł K U ***
BÓG WIDZI ŚMIERĆ INACZEJ... NIŻ MY ...
MY WIDZIMY JĄ JAKO CIEMNY MUR...
BÓG JAKO BRAMĘ...
KIEDYŚ ZNÓW BĘDZIEMY RAZEM...
A CZAS ?
STRACI ZNACZENIE.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony. Alphonse de
Lamartine
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIE CZEKAJCIE ,JA NIE WRÓCĘ. NIE ŚPIESZCIE SIĘ, JA POCZEKAM........Modlitwa
i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Mijają dni,i to ciągłe na coś czekanie,że coś się zdarzy,że boleć
przestanie Czekanie,może na to,że wrócicie,po schodach wbiegniecie
wesoło.Czekanie na telefon,na jakiś znak,na spotkanie…czekanie… ♥!
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Tak bardzo smutno bez Ciebie żyjesz w sercach najbliższych i pamięc o Tobie
jest wieczna kiedyś spotkamy się w tym drugim lepszym świecie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, dla CIEBIE moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko w życiu jest po coś, nawet bezgraniczny ból tych, co zostają
tutaj...Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko kochanie, dla Ciebie sobotnie swiatelko...இ ڿڰۣஇ
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ostatnią sobotę lata,Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
Halina
Trudno jest żyć, gdy ktoś kochany odejdzie....Wspominasz, płaczesz w
poduszkę, smutek w oczach a w sercu masz pustkę....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dziesiątki, setki nocy przepłakanych z tęsknoty i jedno pytanie,
na które nie można znaleźć odpowiedzi: dlaczego to właśnie Nas
odwiedziła? …śmierć - najgorszy niezapowiedziany gość
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.