Cudowny czas, gdy byłeś rozprysnął się na miliony wspomnień... Tęsknimy,
a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc nasze serca...[*]...
Zgłoś SPAM
Kinga
Kocham i tęsknię SIOSTRZYCZKO.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Natalka
Dla Ciebie kochany aniolku (*)(*)(*) ...
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Śpij słodko Kochany Aniołku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas nie leczy ran, lecz przyzwyczaja nas do bólu.
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Jest chmura, jest mgła, jest życie i gorzka łza. Pokój Twojej Duszy
Justynko:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym nacieszyć,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć...Aniołki
Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Pusto, glucho, smutno, beznadziejnie...i juz nigdy nie bedzie inaczej.
Pamietam (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Każdy ma swoje przeznaczenie; jedyne co musi zrbić, to za nim podążąć i je
zaakceptować , bez wzglęu na to, dokąd prowadzi.\"”
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie moje myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy,uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane...Światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
Rysiek
....
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Pamietam nie mogłam ostatnio zapalać zniczy dziękuję z całego serca za
pamięć o moim Kamilku światełko na dziś wraz z modlitwa.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Robercika Moldawiak
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko kochana;Jesteś tam, gdzie jutra słodki smak Jesteś tam, gdzie
słońce wschodzi Jesteś tam, gdzie wolniej płynie czas Jesteś tam, gdzie
szczęściu nic nie grozi… ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIOŁKU ***
JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...
A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...
** JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE **
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.