Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Agnieszka Anna Bujak


* 24.03.1990

 

+ 17.12.2011

Miejsce pochówku: Kędzierzyn-Kozle cmentarz Kużniczki

,

woj. opolskie

 
Licznik odwiedzin strony
243346



Pamiętamy...
  • 6.
    Kasia Raczyńska
  • 5.
    Izabela Ziemnik
  • 4.
    Gosia Badyńska
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4 
Opcje strony:
Zdjęcia
Aguś dla Ciebie Twoja podobizna , moje dzieło na zawsze w mojej pamięci Marta Tarczoń (*)
Agniesia ((*))(()))((*))
Tęsknimy Aguś .. [*]
Agniesia.
dziadkowie opiekujcie się Waszą wnusią ;(
Agusia [*]
Słowa nie oddają tego, ile waży strata. [*]
niezapomniane chwile z Martusią ;(
"Odeszłaś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze." Kochamy Cię Aguś ;)
Serce nasze Agusia ;(
Świadomość,że kogoś kochamy uderza w nas najbardziej wtedy,gdy w tłumie przypadkowych przechodniów szukamy twarzy tej osoby,wiedząc,że tak naprawdę jej tam nie znajdziemy...ja wciąż Ciebie szukam.....
serce moje płacze, i na ziemi jest mi zle bo córeczka którą kocham opuściła nagle mnie w sercu został smutek i wspomnienia tamtych chwil cieszyłam się tak tak bardzo ze spędzonych razem chwil ;(
Córeczko Ty już wszystko wiesz dołączył do Ciebie :(
Wielkanoc u babci 2011 brakuje mi tych chwil Córeczko ;(
nie takie mieszkanie wymarzyłam sobie dla Ciebie córuś :( {*} tęsknię
Agusia ;( dla nas zawsze będziesz żyła wiecznie kochamy Cię
;(
wspólnie spędzone chwile na zawsze córciu w sercu mym ;(
Aga. [*]
Agnieszka.
Mój Aniele([*] Tak bardzo tęsknimy ;(
córeczko jesteś już u Nieba bram ((*))((*))((*))
[*]
Aguś. Na zawsze w naszych sercach [*]
AGNIESIU DZIĘKUJĘ CI ZA KAŻDY TWÓJ UŚMIECH 24.03.1990 - 17.12.2011
CÓRECZKO TAKIE BYŁY TWOJE URODZINY ;( DZIĘKUJĘ ZNAJOMYM AGUSI O PAMIĘCI W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU ((*))
:(
brakuje mi Ciebie siostrzyczko ;(
CZUWAJ ANIOŁKU [*]
:(
moje ostatnie pożegnanie z Tobą córeczko ;(((*))
Aga. [*]
Czuwaj w niebie mój Aniele [*]
Już nigdy nie wrócą tamte chwile, chociaż bardzo bym chciała. Kocham Cię
Tak bardzo to kochałaś
:(
tylko serce pamięta
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
KORA & GWÓŻDŻ
-
Aurelia Bujak
30.12.2011