Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Agnieszka Anna Bujak


* 24.03.1990

 

+ 17.12.2011

Miejsce pochówku: Kędzierzyn-Kozle cmentarz Kużniczki

,

woj. opolskie

 
Licznik odwiedzin strony
243328

Agnieszki śmierć była dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem, a także niebywałym ciosem, którego nie można porównać nawet do rany zadanej nożem najostrzejszym z możliwych. Nie łatwo jest się żegnać, tym bardziej, że odchodzi osoba w tak młodym wieku, mająca przed sobą jeszcze całe życie. Agnieszka zawsze była osobą niezmiernie sympatyczną, pomysłową, energiczną. Zawsze uśmiechnięta, dla każdego miała dobre słowo. Osoby potrzebujące pomocy nigdy nie były jej obojętne, nie potrafiła nie zareagować. Zdarzało się, że zapominała o sobie. Dlatego też zawsze była otoczona wianuszkiem przyjaciół i znajomych. Nigdy nie brakowało jej chęci do życia, humoru. Była ciekawa świata, żyła pełną piersią. I taką właśnie ją zapamiętamy.

 

Agnieszko, będziemy zawsze o tobie pamiętać, a teraz, gdy twoja ziemska pielgrzymka dobiegła końca, mówimy: żegnaj córeczko, siostro, wnuczko, przyjaciółko.. Kiedyś napewno się spotkamy. Do zobaczenia.

Agnieszka miała wypadek samochodowy.. jechała z kolegą. On został ranny, ona odeszła na zawsze ;(

Zostawiłaś po sobie naprawdę wiele wspaniałych i niezapomnianych wspomnień.   

Kochało i kocha Cię wielu. 

Pustkę jaką po sobie zostwiłaś jest  niewyobrażalna.

 

 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Małgorzata Szczyrba
2020-12-17
Smutne tocznicowe swiatelko pamięci dla Zciebie Agniesiu 💕💕💕
Hanna T.
2016-07-09





_____(¯`v´¯)
______(¯`v´¯)
______*¤.¸.¤*


”Cierpienie jest ogniem,
w którym hartuje się nasza dusza.”

/Józef Bułatowicz/


Hanna T.
2016-05-04





_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿ 
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) MAJOWY BUKIECIK DLA CIEBIE AGNIESZKO
____`.|.-‘



Hanna T.
2016-04-28
♥ Agnieszko śpij słodko w objęciach Pana... ♥
,, Każdy dzień życia jest jak ciemna noc. Nikt nie wie, co się wydarzy za minutę, a mimo to idzie do przodu. Bo ufa, bo wierzy. ,, / Paulo Coelho /
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
2016-04-13
KOCHANY ANIOŁKU *******. Na zawsze... podążyłeś w stronę słońca! A tam - Idziesz dalej przed siebie.... - tam nie ma końca !!! ..........) ..♥
.♥.♥...(,) ...♥
♥...♥.[__]..♥
.♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥
..♥....[__] .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥
......(____) ((_,»*¯**¯*«,_))
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
21 01 2018r.
*+*+*+*
Imieninowy bukiecik wysyłam Ci do nieba.

......Bądź szczęśliwa wśród aniołów.
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
06 01 2018r.
Światełko na Święto Trzech Króli.
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
PIERWSZA ROCZNICA
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
Aga. [*]
:(
Słowa nie oddają tego, ile waży strata. [*]
:(
Agnieszka.
Agusia [*]
Agniesia.
Aguś dla Ciebie Twoja podobizna , moje dzieło na zawsze w mojej pamięci Marta Tarczoń (*)
niezapomniane chwile z Martusią ;(
nie takie mieszkanie wymarzyłam sobie dla Ciebie córuś :( {*} tęsknię
"Odeszłaś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze." Kochamy Cię Aguś ;)
Czuwaj w niebie mój Aniele [*]
Agusia ;( dla nas zawsze będziesz żyła wiecznie kochamy Cię
tylko serce pamięta
CÓRECZKO TAKIE BYŁY TWOJE URODZINY ;( DZIĘKUJĘ ZNAJOMYM AGUSI O PAMIĘCI W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU ((*))
Tak bardzo to kochałaś
Wielkanoc u babci 2011 brakuje mi tych chwil Córeczko ;(
dziadkowie opiekujcie się Waszą wnusią ;(
[*]
AGNIESIU DZIĘKUJĘ CI ZA KAŻDY TWÓJ UŚMIECH 24.03.1990 - 17.12.2011
Tęsknimy Aguś .. [*]
Mój Aniele([*] Tak bardzo tęsknimy ;(
Świadomość,że kogoś kochamy uderza w nas najbardziej wtedy,gdy w tłumie przypadkowych przechodniów szukamy twarzy tej osoby,wiedząc,że tak naprawdę jej tam nie znajdziemy...ja wciąż Ciebie szukam.....
Agniesia ((*))(()))((*))
;(
serce moje płacze, i na ziemi jest mi zle bo córeczka którą kocham opuściła nagle mnie w sercu został smutek i wspomnienia tamtych chwil cieszyłam się tak tak bardzo ze spędzonych razem chwil ;(
Aga. [*]
:(
Serce nasze Agusia ;(
Aguś. Na zawsze w naszych sercach [*]
Córeczko Ty już wszystko wiesz dołączył do Ciebie :(
moje ostatnie pożegnanie z Tobą córeczko ;(((*))
córeczko jesteś już u Nieba bram ((*))((*))((*))
Już nigdy nie wrócą tamte chwile, chociaż bardzo bym chciała. Kocham Cię
wspólnie spędzone chwile na zawsze córciu w sercu mym ;(
brakuje mi Ciebie siostrzyczko ;(
CZUWAJ ANIOŁKU [*]
-
EWA BILICKA
EWA BILICKA
napisał(a) dnia 2014-06-16
..w pamięci zostają żywe obrazy... A w sercu...nadziei płomień, Chwile, które tak bardzo zatrzymać bym chciała....jak fale odpłynęły gdzieś w dal.... Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, Czas.......................... czas straci wtedy znaczenie..(...)
-
mama Janka Zawodnego
mama Janka Zawodnego
zapalił(a) dnia 2012-07-09
[*][*][*]
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
KORA & GWÓŻDŻ
-
Aurelia Bujak
30.12.2011