nie takie mieszkanie wymarzyłam sobie dla Ciebie córuś :( {*} tęsknię
Świadomość,że kogoś kochamy uderza w nas najbardziej wtedy,gdy w tłumie przypadkowych przechodniów szukamy twarzy tej osoby,wiedząc,że tak naprawdę jej tam nie znajdziemy...ja wciąż Ciebie szukam.....
tylko serce pamięta
moje ostatnie pożegnanie z Tobą córeczko ;(((*))
Aguś dla Ciebie Twoja podobizna , moje dzieło na zawsze w mojej pamięci Marta Tarczoń (*)
Tęsknimy Aguś .. [*]
Tak bardzo to kochałaś
"Odeszłaś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze." Kochamy Cię Aguś ;)
Mój Aniele([*]
Tak bardzo tęsknimy ;(
AGNIESIU DZIĘKUJĘ CI ZA KAŻDY TWÓJ UŚMIECH 24.03.1990 - 17.12.2011
Córeczko Ty już wszystko wiesz dołączył do Ciebie :(
Aga. [*]
Agniesia.
serce moje płacze, i na ziemi jest mi zle bo córeczka którą kocham opuściła nagle mnie w sercu został smutek i wspomnienia tamtych chwil cieszyłam się tak tak bardzo ze spędzonych razem chwil ;(
brakuje mi Ciebie siostrzyczko ;(
;(
Słowa nie oddają tego, ile waży strata. [*]
[*]
Aga. [*]
dziadkowie opiekujcie się Waszą wnusią ;(
Agniesia ((*))(()))((*))
:(
Agusia ;( dla nas zawsze będziesz żyła wiecznie kochamy Cię
Czuwaj w niebie mój Aniele [*]
córeczko jesteś już u Nieba bram ((*))((*))((*))
wspólnie spędzone chwile na zawsze córciu w sercu mym ;(
Agnieszka.
CÓRECZKO TAKIE BYŁY TWOJE URODZINY ;(
DZIĘKUJĘ ZNAJOMYM AGUSI O PAMIĘCI W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU ((*))
Serce nasze Agusia ;(
CZUWAJ ANIOŁKU [*]
:(
Aguś. Na zawsze w naszych sercach [*]
Już nigdy nie wrócą tamte chwile, chociaż bardzo bym chciała. Kocham Cię
Wielkanoc u babci 2011 brakuje mi tych chwil Córeczko ;(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.