rodzina Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Ufam, że czas znów uleczy nasz smutek i żal..." Żal i tęsknotę,
które Bartusiu, pozostawiliście nam po swoim odejściu... Śpij spokojnie
Sportowcu...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
została tylko cisza i miłość .... (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Chciał płakać, ale nie miał już łez. W środku czuł pustkę i
stratę. Pustkę i po raz pierwszy też wrażenie, że z tą pustką w sercu nie
da rady dłużej wytrzymać." Nie da się Bartusiu... po prostu nie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla mojego Ukochanego Synka Bartusia Kochanego światełko do samego Bieba w tą
mroźną sobotę ... [*] ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla mojej najwierniejszej przyjaciółki dla mojej mamuni Kochanej światełko
do samego Bieba w tą mroźna sobotę ... [*] ...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi.Są słowa które zawsze
wywoływać będą morza łez.Są takie osoby na myśli,o których zawsze
zasypie nas lawina wspomnień...[♥]⋰ ⋰★⋰⋰[♥]⋰⋰★ ⋰⋰[♥]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Bartusiowi(**)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Jak smutno, jak tęskno, jak wszystko ma barwę szarości .... bez Was Bartuniu
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejna okrutna sobota Bartusiu…święta bez świąt minęły…tak
lepiej…moje smutne światełko w ten mrożny dzień…dla Ciebie i Twojej
Babci Basi...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY MODLIMY SIĘ ZA WAS I TAK DOSKONALE ROZUMIEMY RODZICÓW
KTÓRZY TU ZOSTALI I TĘSKNIĄ I NADAL BARDZO KOCHAJĄ ZAPOMNIEĆ - TO
NIEMOŻLIWE !!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• ❤❤To co
mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.❤❤•✿•
▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• ❤❤Światełko i modlitwę
zostawiamy❤❤ •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬
•✿•❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak promyk słońca, który nagle zgasł, malutki listek, który z drzewa
spadł...tak Was nie ma pośród nas..lecz w naszych sercach Wy żyjecie ciągle
nam....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartuniu do jutra
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Ulubieńcy Boga umierają młodo,lecz później żyją wiecznie...Dla Nas
Bartusiu Kochany żyłeś i żyć będziesz po wszystkie nasze dni,każdego
dnia,o każdej sekundzie,bo bez Ciebie nie ma juz nic...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.