KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654785
Zapalone ponad rok temu
mama Radka
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Niedziela Bartusiu,ostatnia grudniowa niedziela..sylwester...może spędziłbyś w Polsce...może nie...niczego nie wiemy Kochany i nigdy się już nie dowiemy...dwa światełka dla Was..
Zgłoś SPAM
MAMA LAURY URBAŃSKIEJ
......♥ .......) ......)♥(....Światełko dla Ciebie ....(___)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I. Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama Śp Adama Rybarczyka
Zgłoś SPAM
Łukasz, Iwona, Konrad, Stanisław
Zgłoś SPAM
mama Ś.p. Olgusi S.
„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność.”
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Płyną łzy... Pierwsza łza żalu... Druga łza bezradności... Trzecia łza samotna... Czwarta wyciekła z pękniętego serca... Z piątą popłynęły marzenia..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Lena D
Bartku, zostawiam światełko pamięci i modlitwę
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
..........() ........ (,)  ........╒▒╕... ........╘═╛... Pamiętam..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU ***********
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
W tę smutną poświąteczną sobotę światełko dla Ciebie Bartoszu [*]
Zgłoś SPAM
Mama *Anielskiej Gromadki*
ZIMOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .... ...................((,)) ...............|❉❉❉❉| ...............|❉❉❉❉| ...............|❉❉❉❉| :::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zgłoś SPAM
Mama *Anielskiej Gromadki*
Światełko dla Ciebie Bartoszu ... [[,]]..
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
Gaśnie powoli świąteczny czas, a z nim magia tych cudnych Świąt. Tylko nie miłość, która jest w nas i ta nadzieja na lepszy czas.... DROGI BARTKU
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Choć zatrzymał im się czas, wciąż będą rozumieć nas. Będą patrzeć na nas z nieba i pomogą kiedy trzeba. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci..♥.BARTUSIU.♥..
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Promyczki na dzisiejszy wieczor:*:*:*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2491   2492   2493   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011