Niedziela Bartusiu,ostatnia grudniowa niedziela..sylwester...może spędziłbyś
w Polsce...może nie...niczego nie wiemy Kochany i nigdy się już nie
dowiemy...dwa światełka dla Was..
Zgłoś SPAM
MAMA LAURY URBAŃSKIEJ
......♥
.......)
......)♥(....Światełko dla Ciebie
....(___)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama Śp Adama Rybarczyka
Zgłoś SPAM
Łukasz, Iwona, Konrad, Stanisław
Zgłoś SPAM
mama Ś.p. Olgusi S.
„Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność.”
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Płyną łzy...
Pierwsza łza żalu...
Druga łza bezradności...
Trzecia łza samotna...
Czwarta wyciekła z pękniętego serca...
Z piątą popłynęły marzenia..."
** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM
NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE
ANIOŁKU ***********
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
W tę smutną poświąteczną sobotę światełko dla Ciebie Bartoszu [*]
Zgłoś SPAM
Mama *Anielskiej Gromadki*
ZIMOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....
...................((,))
...............|❉❉❉❉|
...............|❉❉❉❉|
...............|❉❉❉❉|
:::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zgłoś SPAM
Mama *Anielskiej Gromadki*
Światełko dla Ciebie Bartoszu ... [[,]]..
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
Gaśnie powoli świąteczny czas,
a z nim magia tych cudnych Świąt.
Tylko nie miłość, która jest w nas
i ta nadzieja na lepszy czas.... DROGI BARTKU
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Choć zatrzymał im się czas, wciąż będą rozumieć nas.
Będą patrzeć na nas z nieba i pomogą kiedy trzeba.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.