Bartusiu.Nie całkiem umarłeś, bo to co niezniszczalne trwa nadal. Na zawsze w
naszej pamięci.:((*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Ogarnia i już nie opuszcza.
Więzi w swej pięści oddech spokojny.
Przytłacza niczym góra w nieboskłon wbita szczytem.
Wszystko nieważnym czyni.
Tak… to ona.
Moja wierna
Towarzyszka... PUSTKA..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
(*)
Twoim Bliskim na 2015 rok
Nadchodzący Nowy Rok
to nie tylko okres radości,
ale również zadumy
nad tym co minęło i nad tym co nas czeka.
Tak więc dużo optymizmu
i wiary w pogodne jutro ....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
W dłoniach trzymam znicz, by w myślach go zapalić... Z serca daję Ci kwiat,
by pamięć o TOBIE ocalić♥♥♥ ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI I MODLITWA DLA
CIEBIE KOCHANY BARTOSZU (*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wszystko to, twoje życie:
każdy dzień, okruch zdarzeń i twój śmiech -
zbieram i chowam gdzieś w kieszeni serca,
by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejna sobota Bartusiu...okrutna sobota...sam smutek..już nic poza nim...
Zgłoś SPAM
mama MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
✿_ŚWIATEŁKO
✿¨)_ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
W milionach światełek ziemskich zniczy,
są nasze myśli - o Was kochani.
Widzimy znowu Wasze oblicza...
nie zmienione wcale - w niebios otchłani..
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
Zgłoś SPAM
M+M=DNA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem,wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Agata Żurawska
…Anioł przybył i odleciał… Raj jest jego domem…
…wiara - pozwoli trwać,
nadzieja - zniweczy odległość,
miłość - nigdy nie ustanie…
…dziękuję za pamięć o Edytce…
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŻYCIE NASZE STRACIŁO SENS KIEDY ODESZLIŚCIE OD NAS SZUKAMY DROBNYCH RZECZY
KTÓRE POZWALAJĄ NAM TRWAĆ NASZA PAMIEĆ ŚWIATEŁKO I MODLITWA ZAWSZE DLA WAS
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko pamięci w kolejną przeraźliwie smutną sobotę dla Ciebie Bartku
i dla Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"...TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym
świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE
UMIERA..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.