KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654961
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko dla Ciebie kochany Chłopaku (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Bo cóż warte życie bez Ciebie. Cóż warty piękny, jasny dzień. Gdy nie ma Ciebie. Tamto zdaje się być snem. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
I nagle taka cisza. Już nic nie ma.Została ogromna pustka.Pozostał ból przerażający,mokre nadzieje,umarłe łzy i wszędobylski smutek.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."-Światełka dla was aniołeczki...:*:*!
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
♥•.¸ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ¸.•♥
Zgłoś SPAM
rodzina Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Ci co odchodzą, wciąż z nami są... czujesz Ich pomoc, gdy jest źle......."
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
`°*”˜˜”*°◕°*`♥ `*°◕°*”˜˜”*°` ♥ZAWSZE W MOIM SERCU♥ `°*”˜˜”*°◕°*`♥ `*°◕°*”˜˜”*°`
Zgłoś SPAM
mama śp.Tadzia Wójcika
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Niedzielne światełko Bartusiu....bardzo smutne...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia, a w dowód pamięci zapalamy światełko... śpij spokojnie Bartusiu..♥♥♥.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Sobotnie światełko dla Ciebie Bartoszu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Ty czekaj po drugiej stronie i otwórz nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszej pamięci...wieczne odpoczywanie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak blisko...i tak daleko...nasza miłość jest wielka, tęsknota co dławi, ból co podcina skrzydła i to pragnienie...by tulić Was w ramionach ❤+❤+❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Bartek...(((((((((((((((((
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2480   2481   2482   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011