Już nie potrzeba gwiazd–zgaście wszystkie–do końca! Zdejmijcie z nieba
księżyc,rozmontujcie słońce, wylejcie wodę z morza,odbierzcie drzewom
cień.. Nie ma Was..więc już na nic się nie przydadzą..
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień.
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
A życie płynie szybko,jak ta górska rzeka. Tylko jeden Bóg wie co nas
jeszcze czeka.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej Babci...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ...DLA NAS CAŁYM ŚWIATEM...MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ NIECH BÓG MA CIĘ W
OPIECE⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
rodzina Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Bartku, spoczywaj w pokoju wiecznym...
Zgłoś SPAM
Beata
((*))
Zgłoś SPAM
Mimi
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku
Zgłoś SPAM
HALINA
Zasłuchani w ciszę,zapatrzeni we wspomnienia..patrzymy nadal w swe marzenia,co
migają jak we mgle..Puste miejsce obok nas,bo Was już nie ma,bo Was,TAK BARDZO
BRAK..światełka dla Ciebie,Bartku i babci.
Zgłoś SPAM
mama MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
......♥
.......)
......)♥(
....(___)...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Twoja "trzynastka" Bartusiu,pełna nadziei i optymizmu kiedyś...teraz
tak tragicznie brzmi....smutne światełko dla Ciebie i Babci Basi...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu a dzisiaj znów Twój szczęśliwy 13-ty ale juz bez Ciebie,dla nas nie
ma już żadnych dni szczęśliwych...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko i modlitwa dla Ciebie Mamuniu Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki wy Żyjecie n Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle Bartku. I tak jak Twoja mama pisze ze
śmiercią Dziecka nie da się pogodzić, to po prostu niemożliwe.
Moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]..Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥]..Światełko i modlitwę
zostawiamy..[♥][♥][♥]..Odpoczywaj..[♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.