Bartusiu dzisiaj jest mi tak źle,jak nigdy dotad,co robić,jak mam dalej
żyć,kiedy nie umiem sobie poradzić z tym,że Ciebie już nie ma,nie umiem
się z tym pogodzić,dlaczego musiałeś odejść,DLACZEGO...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko i moja pamięć Bartusiu..Pani Basiu...
Zgłoś SPAM
HALINA
Bartku, Ty nie odszedłeś, Ty dalej jesteś, głęboko w sercach bliskich
schowany...I choć Cię nie widzą, to Ty przy nich trwasz, aby dodawać Im
otuchy i wiary...śpij spokojnie...<<<*>>>
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Żyjemy Bartku, ale nic nie jest takie jak było przedtem.
Już nie jesteśmy tacy sami......
Moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃ Odpoczywaj ▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
rodzina Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nauczmy się cieszyć z dnia codziennego, ze śpiewu ptaków, z deszczu
niechcianego. Cieszmy się tym co jest nam dane, bo nie widamo, kiedy będzie
zabrane..." Bartoszu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
BARTUSIU....bo to co miało sens odeszło razem z Tobą... i zgasło słońce
kiedy jeszcze był dzień...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
GDY SMUTEK BOLI A SŁOWA ZBYT MAŁE BY ROZPACZ WYPOWIEDZIEĆ-ZOSTAJE TYLKO
MILCZENIE-PEŁNE GORĄCYCH ŁEZ I BLISKOŚCI OSIEROCONYCH
SERC..BARTKU..ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ POSYŁAM DO NIEBA DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Światełka jaśniutkie dla Ciebie Bartoszu a mamusi bardzo dziękujemy za
pamięć o Olgusi w dniu Jej ziemskich urodzin...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anioły nie umierają nigdy. Światełko pamięci dla Ciebie ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wiemy czy Jesteście daleko czy też blisko, bez względu na wszystko w
naszych sercach zawsze znajdziecie dla Siebie takie małe schronisko
<❤><❤><❤>
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego (*)
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**
Babci Bartusia ****Babciu opiekuj sie NIMI...
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Gdyby śmierci nie było , nikt z nas by już nie żył.
Przemijamy jak wszystko , by w ten sposób przetrwać.
ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**
Bartusiowi
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Cichutko płaczę gdy nie widzi nikt..
Oczy gasną,
Uśmiech dawno znikł....
Bartusiu
Światełko na dzisiaj ....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
małgorzata Pawlik
Bartuś śpij spokojnie i czekaj na spotkanie z Bliskimi(*)
Dzieli nas tylko czas(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.