"Czy można opowiedzieć ból głowy albo lęk, który zakleszcza serce
tuż przed zaśnięciem, albo uczucie nieskończonej samotności, gdy patrzy
się na księżyc?" Światełko dla Ciebie Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Jaśniutkie światełko niech cię prowadzi.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
BARTKU..(*)(*)(*) __♥__ PAMIĘTAM __♥__.JAK CIĘŻKO JEST NAM OSIEROCONYM
RODZICOM TO WIEMY TYLKO MY - OSIEROCENI RODZICE..TĘSKNIMY,WOŁAMY
-WRÓĆ,PŁACZEMY,I UŚMIECHAMY SIĘ PRZEZ ŁZY.ODPOCZYWAJ W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Janka
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥♥ SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci i modlitwa
Zgłoś SPAM
Beata.
●═══════ღ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ღ═══════●
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
KOCHAĆ CIĘ A POTEM STRACIĆ, TO TAK JAKBY KUPIĆ SZCZĘŚCIE A ŁZAMI
ZAPŁACIĆ BARTUSIU. ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI POSYŁAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Miesiąc minął Pani Basiu kochana...a ja wspominam nasze spotkania na
cmentarzu,nasze rozmowy,Pani tęsknotę do Bartusia i pamięć o moich
Dzieciach..i tealight codzienny...dziękuję Kochana
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny dzień Bartusiu,kolejny dzień walki-walki o przetrwanie do
wieczora...tylko my wiemy jaka jest trudna,niewyobrażalnie trudna....moje
smutne światełko Kochany...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
BARTKU, ZAPALAM PŁOMIEŃ PAMIĘCI ZA SPOKÓJ TWOJEJ DUSZY... PAMIĘTAMY O
TWOJEJ BABCI...
Zgłoś SPAM
HALINA
Niech ten płomyk znicza pamięci, który zapalam, będzie dla TWOJEJ duszy
wspomożeniem w życiu wiecznym...<<<*>>> POKÓJ TWOJEJ DUSZY...<<<*>>>
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle Bartku.
Moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu Kochany światełko na dzień dobry dla Ciebie do samego Nieba
....[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu kochana to juz miesiąc jak Ciebie nie ma a mi się wydaje, że to
wieczność, najjasniejsze światełko dla Ciebie do samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Myśląc- płaczę, płacząc - marzę, marząc - cierpię ,cierpiąc - wołam
,wołam - wróć! _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥* Światełko i modlitwę
zostawiamy na czas naszej nieobecności _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Przytul dzisiaj Mamunię szczególnie mocno Bartusiu,Synku Jej
Najkochańszy...mocno przytul..dobranoc,do smutnego jutra..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.