Dla Ciebie (*) BARTUSIU Wszystko jest wczoraj wszystko jest dotykiem rąk
Twoich Daleko pofrunął motyl naszej nadziei Patrzę w niebo i czekam ....
Zapalam światełko na trzy dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Bartusiu,dobranoc Babciu Basiu....Mamuniu,Jędruś bardzo dziękuje...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Twarze pełne łez tęsknoty, oczy płaczą za Wami, za Waszymi uśmiechami....w
naszej pamięci i w sercach....
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Dagmary Błaszczyk
Są obok, chociaż już ich nie ma,
pozostaną w naszych czułych sercach,
w pamięci, oraz wszystkich modlitwach.
Śpijcie spokojnie, wkrótce się spotkamy
Zgłoś SPAM
Mama Martynki Hochenzy
Pamiętam Bartoszu [*]
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola WIśniewskiego ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Czas, tych ran nie leczy.
Pozostają, bo śmierć ukochanych
jest też trochę, śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic, nie jest tak,
jak było przedtem, już nie jesteśmy
tacy sami
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Niebiańskie światełko dla Ciebie Bartusiu.
Niech Twoja droga będzie rozświetlona pamięcią szacunkiem i
miłością.:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu serce z bólu pęka,za ścianą powiek tylko łzy,tęsknota z każdym
dniem coraz większa.Pozostały nam tylko wspomnienia,które są jedyną naszą
osłodą.Światełko dla Ciebie Synku Kochany....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tęsknota za Wami nie blednie,rwie nasze serca powoli,niezmiennie.Pamięć
błądzi między teraźniejszością ,a wspomnieniami.Tak w trwaniu mijają
tygodnie,by kiedyś przy Was odetchnąć swobodnie.(♥)
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Jedna chwila wystarczy,żeby życie runęło... aby wszystko co mamy,w nicość
odpłynęło...jaśniutkie światełko dla Ciebie Kochany Aniołku[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
``````` (
``````` ((
`````` ((,)
```` [(¯♥¯)]
```` [(¯♥¯)]
Dla Ciebie Aniołku ,najjaśniejsze z jasnych światełek ...
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Tam, gdzie nie dosięga wzrok,
Tam, gdzie nie dociera głos,
Tam, gdzie nie ogarnia rozum,
Tam, gdzie tylko sercem można objąć
Tam jesteś..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze
Dusze Aniołki Ukochane..[♥]ღ°ღ[♥]ღ°ღ[♥]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba-aniołeczki to nie był Czas to nie była
Pora :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
BARTUSIU...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE....; W naszej pamięci na zawsze;
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.