NIE TAK TO MIAŁO BYĆ.....BYŁY PLANY I MARZENIA...MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO
BARTUSIU DLA CIEBIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu dziękuję Ci z całego serca,że byłaś tak wspaniałą Babcią dla
moich dzieci,nigdy się nie złościłaś,nic nie było dla Ciebie
trudne,oddawałaś im całą siebie,kazdego dnia myślałach o nich,DZIĘKUJĘ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu dzisiaj nie będziesz dzwonić do swojej Ukochanej Babuni,bo Babunia
jest juz z Tobą,pewnie bedziecie wspominać te piękne czasy kiedy razem
jeździliście na wczasy i to 2x w roku...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu kiedys marzyłam,że będę babcia Twoich dzieci,juz nawet wiedziałam
jak będę sie nimi zajmować,w co się bawić,co czytać,ale rzeczywistość
jest inna,nie będzie mi dane tego doświadczyć...
Zgłoś SPAM
HALINA
A dusza TWOJA⋱⋱już szczęśliwa⋱⋱Już jej nie ściga ziemski
żal⋱⋱I w NIEBIAŃSKIE leci Gaje⋱⋱I tonie pośród światła
fal...⋱⋱ڿڰۣڿ ❀ ❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ڿڰۣڿ ❀ ❤⋱⋱ ŚPIJ
SPOKOJNIE..BARTKU
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dzień Babci Bartku. Dzisiaj jesteś razem z Twoją Babcią.
A Nam tu bardzo smutno i źle bez Was.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku...
Zgłoś SPAM
mama Macieja P.
Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe
jest w jej cieniu.
(J. H. Pestalozzi)
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZOSTAWIAM ((*)).
Zgłoś SPAM
mama ś.p. Wojtusia Ligenza
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE NIECH ZAWSZE SIĘ TLI.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Miłość to jest to, co pozosatje, gdy zabrane zostało już wszystko, nawet
nadzieja..." Bartku, spokojnych snów...
Zgłoś SPAM
mama ś.p. Sebastiana Warkocz
Rozum umilknie,lecz tęsknota nie opuści.Czas minie,lecz nie przyniesie
ukojenia...Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Mamusiu,jutro Twoje Święto a Ciebie nie ma,nie bedzie
chruścików,nie będzie komu dać kremu,kwiatów i żłozyć zyczeń....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartusiu do kolejnego jutra, pamiętaj o Babuni jutro jej
Święto,pewnie się tam spotkacie...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To nieprawda, że Ich już nie ma....co dzień budzą nas śpiewem ptaków o
świcie, prawdziwie wolni spokojem wiecznym...bo po drugiej stronie czeka nowe
życie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nie! Nie odeszli!
Oni są z nami
głęboko w naszych
sercach schowani.
Póki żyjemy
Oni są wokół
tylko, że poza
zasięgiem wzroku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.