Bartuś ....W szyby deszcz stuka
deszcz smutny
zimowy
Potęguje milczenie
onieśmiela rozmowy...
W każdej kropli wspomnienie
jakiś lęk zaklęty,
w kroplach deszczu,
w łzach moich
cały świat zamknięty..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden
wiatr..♥-Aniołeczki-♥
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
Lena D
Bartusiu...[*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Musimy nauczyć się także i to znosić,
że ktoś dźwiga swój krzyż,
a my nie możemy mu ulżyć,
co jest często trudniejsze,
niż cierpieć samemu.
`
``` Św. Tereska od Krzyża
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka do nieba na dziś i za dni nie obecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiosna wróci, maj powróci, znów zakwitną pąki róż....tylko Wasze dni
spędzone tu na ziemi nie powrócą już....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina P L.21
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu.Wędrówka niech cel osiągnie, a Dusza wróci do
Nieba.:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
(*)*)*) Bartku tak krótko byłeś naszą radością.Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(❤)⋰░░░░░⋱(❤)⋰BOŻE, DAJ KOCHANYM ZMARŁYM SZCZĘŚCIE
WIECZNE ⋱(❤)⋰░░░░░⋱(❤)⋰
⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DO
NIEBA...⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Żal i smutek zostawiliście po sobie ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość że byliście.Światełka pamięci dla Ciebie Bartku...
═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Babciu Basiu Najlepsza,poznałyśmy się nad Grobem Twojego Wnuczka
Najkochańszego.Widziałam z jaką czułością i miłością dbałaś aby miał
najpiękniej..Wspaniałą Babcią byłaś..jesteś..nigdy Cię nie zapomnę
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Barusiu światełko w bardzo smutny dzień..jesteś już może ze
Swoją Babunią Basią Najkochańszą i patrzycie na nas z góry..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.