KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655293
Zapalone ponad rok temu
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
pamiętam (*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Bartuś ....W szyby deszcz stuka deszcz smutny zimowy Potęguje milczenie onieśmiela rozmowy... W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty, w kroplach deszczu, w łzach moich cały świat zamknięty..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥-Aniołeczki-♥
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
Lena D
Bartusiu...[*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Musimy nauczyć się także i to znosić, że ktoś dźwiga swój krzyż, a my nie możemy mu ulżyć, co jest często trudniejsze, niż cierpieć samemu. ` ``` Św. Tereska od Krzyża
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka do nieba na dziś i za dni nie obecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiosna wróci, maj powróci, znów zakwitną pąki róż....tylko Wasze dni spędzone tu na ziemi nie powrócą już....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina P L.21
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu.Wędrówka niech cel osiągnie, a Dusza wróci do Nieba.:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
(*)*)*) Bartku tak krótko byłeś naszą radością.Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(❤)⋰░░░░░⋱(❤)⋰BOŻE, DAJ KOCHANYM ZMARŁYM SZCZĘŚCIE WIECZNE ⋱(❤)⋰░░░░░⋱(❤)⋰ ⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DO NIEBA...⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Żal i smutek zostawiliście po sobie ale i w pamięci miliony uśmiechów, wspomnień i radość że byliście.Światełka pamięci dla Ciebie Bartku... ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Babciu Basiu Najlepsza,poznałyśmy się nad Grobem Twojego Wnuczka Najkochańszego.Widziałam z jaką czułością i miłością dbałaś aby miał najpiękniej..Wspaniałą Babcią byłaś..jesteś..nigdy Cię nie zapomnę
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Barusiu światełko w bardzo smutny dzień..jesteś już może ze Swoją Babunią Basią Najkochańszą i patrzycie na nas z góry..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2453   2454   2455   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011