..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Jesteś tam,gdzie czas nie znaczenia,gdzie już nic się nie zmienia. Jesteś
tam,gdzie kierujemy nasze westchnienia. Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mam RAFAŁA P.
PAMIĘĆ JEST NAJWIĘKSZYM DAREM CZŁOWIEKA... DZIĘKI NIEMU BĘDZIESZ ZAWSZE W
NASZYCH SERCACH KOCHANY ANIOŁKU... * POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY *
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc mamuniu do jutra, do smutnego jutra ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pa Bartusiu do jutra,do smutnego jutra ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Tak dzień za dniem mija
w ciszy i samotności
tylko chwile radości
to chwile o Tobie rozmyślania...\"
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie
możemy, że Bóg tak chciał....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Choć morze łez wylane
I smutek jest w nas
Ty jesteś i zostaniesz
W naszych sercach
Na wieczny czas…
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
URSZULA
¤ۣۜ❀
NA ZAWSZE W MOIM SERCU
¤ۣۜ❀
P A M I Ę T A M.....
¤ۣۜ❀
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Bez Was jesteśmy cieniem.Łzą drżącą na rzęsach,rozpaczą,
zwątpieniem.Zamilkł nasz uśmiech,wszystko straciło sens.Sekundy się
wloką,zmieniają w lata,serce żałosna tęsknota oplata,samotność zabija nas
♥
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,
ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość,że Byłeś....
Światełko pamięci Aniołku.[*].
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Twojej pamięci Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Agata Żurawska
…Jeżeli Bóg rozdzieli,
to potem pojedna,
najdłuższe to rozstanie,
po którym się żyje....
Pamiętam i dziękuję za pamięć o Edytce…
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama Roberta
Pamiętam, Bartoszu...Zapalam światło dla Twojej duszy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.