W dłoniach trzymam znicz,by w myślach go zapalić...Z serca daję Ci kwiat,by
pamięć o TOBIE ocalić...Z nadzieją w sercach czekamy,że kiedyś na się
spotkamy...(❤)POKÓJ TWOJEJ DUSZY (❤)
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~..Jestem tego pewna, w głębi duszy o tym wiem że gdzieś na szczycie góry
spotkamy się....~~ Bartku jestem tego pewna....Światełko okryte modlitwą do
nieba posyłam.Śpij spokojnie Aniele...
Jak promyk słonka zgasłeś,odszedłeś w cichą dal...
nas w smutku zostawiłeś,pozostawiłeś ból tęsknotę i żal ....
jaśniutkie światełko dla Ciebie...Bartusiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ ZAWSZE PAMIĘTAM ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ .Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełka dla Was :*:*!
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Słońce dzisiaj ,Pani Basiu..i śnieg..z pewnością byłaby już Pani u
Bartusia i odśnieżała Jego Grób,żeby miał najpiękniej..spotkałybyśmy
się..brakuje mi tych spotkań..moje smutne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Śnieg i słońce...kiedyś wymarzony dzień,pewnie lubiłeś taką pogodę
Bartusiu...tyle rzeczy lubiłeś..mnóstwo optymizmu i pozytywnej energii
nosiłeś w sobie Bartusiu...to wszystko KIEDYŚ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Gdyby miłość mogła leczyć a łzy wskrzeszać żyłbyś wśród nas.
Zgłoś SPAM
Beata.
─═♦✿◕❖ ❖◕✿♦ .PAMIĘTAM. ♦✿◕❖ ❖◕✿♦═──
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu każdego dnia marzę,aby móc cofnąć czas,do chwili gdy byłeś z
nami i przeżywać każdy dzień pełną piersią,cieszyć się z Twoich
sukcesów i żyć tak jak kiedyś,z Tobą Synku Kochany,z Tobą…
Zgłoś SPAM
HALINA
DLACZEGO ZE ŚWIATA ŻYWYCH BÓG SKREŚLIŁ TWOJE IMIĘ?WIEMY,ŻE NIKT JUZ NAM
NA TO NIE ODPOWIE,TERAZ TYLKO WSPOMNIENIA I TĘSKNOTA POZOSTAŁY PO TOBIE!
•´*✿,•*[[*]]•´*✿,•*
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Twojej pamięci Bartku i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W ten zaśnieżony poranek gorące płomyli dla Ciebie Mamuniu Kochana do samego
Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W ten zaśnieżony poranek gorące płomyli dla Ciebie Bartusiu Kochany do
samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tak mało jest szczęścia na ziemi,
Że trzeba zbierać wspomnienia.
Bo czas mija jak godzina nie wraca to co było.
Miło jest wspominać to co się razem przeżyło...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.