Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
BARTUSIOWI I BABCI
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysława Liszka
♥ ♥ ♥ ♥
...W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę,
Ciebie wołam, ale cisza i pustka dookoła....”
Zawsze pamiętam .
Do końca lutego nie będę mogła zapalać systematycznie
światełek.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Pamiętam zawsze i wciąż Bartusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne piątkowe światełko Bartusiu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✽((*))✿❀✿((*))✽ WIARA - POZWOLI TRWAĆ ✽((*))✿❀✿((*))✽
NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ✽((*))✿❀✿((*))✽ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ✽((*))✿❀✿((*))✽ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY✽((*))✿❀✿((*))✽
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mija czas ból i smutek pozostają(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Bartusiu ,zawsze w mej pamięci jestes..
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱✿ ⊰♥⊱ ŚWIATEŁKO I MOJA MODLITWA ⊰♥⊱✿ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia...⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ Modlitwa i Światełko
⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Miłość Bartoszu nigdy się nie kończy.
Żyjesz i żyć będziesz dopóki żyjesz w nas.
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(¯`*´¯) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO (¯`*´¯)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
…...…,•’``’•,•’``’•, ..ŚWIATEŁKO
…...…’•,`’•,*,•’`,•’...........{*}
...……....`’•,,•’`......... PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Gdy serce bić przestaje, szum wiatru, ptaków śpiew tylko
pozostaje..." Bartusiu, idzie wiosna... sezon na żeglowanie...mam
nadzieję, że realizujesz TAM swoją pasję... Babcia jest z Tobą...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś , kto jeszcze mógł być z nami...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W kolejny smutny,jak całe nasze "życie " dzień...dla Bartusia i
Jego Babci
Zgłoś SPAM
HALINA
⋱⋱(❤)⋰⋰POKÓJ WAM NA WIEKI...⋱⋱(❤)⋰⋰ŚWIATEŁKO
NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI...⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jaśniutką Lampeczkę pamięci zapalam, niech zawsze płonie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełka dla Was :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.