Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno I ciężko sobie wmówić, że
życie jest próbą Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie Kiedy odchodzą
szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie...Pamiętam Kochany ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Gdzie cierpień kres , gdzie nie ma łez , gdzie zawsze słonko świeci.To
właśnie Tam , u Nieba bram , mam nadzieję że się spotkamy...........
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Żyj szczęśliwie wśród NIEBIAŃSKICH PRZYJACIÓŁ Ci, co odeszli, wciąż
żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia (_¸¸.¤*¨¨*¤.,♥,.¤*¨¨*¤.¸¸_)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀♡❀ Ból nie gasi żadne ukojenie,❀♡❀ ból ten chronimy skrycie,
❀♡❀ bo łez naszych nikt nie rozumie.❀♡❀ Światełko i modlitwę
zostawiamy ❀♡❀
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Szczęście,
radość,
uwielbienie.
Jedna chwila
to rozprasza...
Tylko to, co
w sercu płonie
wiecznym jest.
❤ ❤ TO PAMIĘĆ NASZA...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
●═ღ♪♥♪ღ═● Jaśniutkie pełne zimowej nostalgii światełko
zapalam dla Ciebie...●═ღ♪♥♪ღ═●
Moje smutne światełko Bartusiu w tę przeklętą sobotę....dla Ciebie i Babci
Basi..
Zgłoś SPAM
HALINA
❤¸.•*¸.•* ❤ ...,,Poza czasem,poza śmiercią,jest MIŁOŚĆ.Czas i
śmierć nie mogą jej osłabić". ¸.•*((*))((*))¸.•*
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
((*))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Bartku, będziemy my rodzice wysyłać dla Was te światełka do końca życia,
potem ktoś będzie wysyłał światełka dla nas do końca życia;
potem...potem spotkamy się na pewno!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chore dusze, a w
nas wciąż smutek i tęsknota....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.