w futrze kota, sztachetach! ludzie, co wy wpisujecie
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"szukam cię w miękkim futrze kota
w kroplach deszczu
w sztachetach
opieram się o dobry płot
i zasnuta słońcem
- mucha w sieci pajęczej -
czekam..." Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Magdulki Bieleckiej
,»* ✿—*« ♥ »*—✿ *
Na zawsze pozostaniesz
w sercach tych,którzy
Cię kochają...
(°)(♥)(°).
Prosto z serca ,światełko do nieba dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Zabrakło jednego serca na ziemi, a wielu nie wie jak dalej żyć..."
Dziękuję za rocznicową pamięć o mojej teściowej...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Oświetlone blaskiem promieni słonecznych światełko mojej pamięci
zostawiam....
Gdyby łzy mogły budzić zmarłych.
A miłość burzyć śmierci wrota.
One by Cię z mogiły wydarły.
Byś mógł wić dalej nić swego żywota. BARTKU.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
Zgłoś SPAM
mama Magdulki Bieleckiej
❤❀ڿڰۣڿ
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
NIECH ZAWSZE TOBIE ANIOŁKU PŁONIE
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko mej nieustającej pamięci na dziś Bartusiu
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wystarczy zamknąć oczy, aby popłynąć tam, gdzie czas uwiecznił na zawsze
to, co zapisało serce...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥. Dla nich na wieki stanęły zegary,ale wciąż są obok by dodawać nam
siły i wiary .♥..Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.......(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)..... Na zawsze w moim sercu i
pamięci...Nieustające światełko pamięci,niech Ci świeci.Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę........(♥)(♥)(♥)(♥)(♥).....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.