Mamuniu wróciliśmy a w domu nadal pusto..nie czekasz na nas..nie ma Twojego
śladu w domu..nie czeka na nas dobry obiad i Twoje przepyszne ciasto
drożdżowe..jak w takich chwilach człowiek widzi pustkę
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu już jesteśmy,wrócilismu szczęśliwie,tyle nowych miejs zobaczyłes
z Nami,bo ciągle jesteś w naszych sercach,pamięci i naszych
myslach,kdziekolwiek jestesmy jesteś z nami..Twój slad jest z nami
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Hanna T.
☾♥☽ ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE PŁONIE
☾♥☽
KAŻDY DZIEŃ JEST PAMIĘCIĄ ,KAŻDY DZIEŃ, TĘSKNOTA I ŻALEM... ZOSTAWIAM
DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
A u nas, Miły, czas powrotów,
Wracają ptaki gdzieś z północy.
I tylko Ciebie wciąż brakuje,
Więc… jak mam patrzeć w Twoje oczy?
(*)
Pamiętam Bartuś(*)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Bartusiu ....Ciebie już nie ma
Nie ma już nic są tylko te łzy które rzeźbią bruzdy na twarzy i ogromna
tęsknota a w sercu żal
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Pamiętam Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko mej pamięci na środę dla Ciebie Bartusiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.