Mamuniu niedługo Twoje Urodziny...ale nie będzie już tormu bezowego...nie
będzie prezentu...nie będzie zyczeń..będą tylko lampki i kwiatki na Twój
grób...Twojej pamięci Mamuniu Kochana..Twojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..się,że świat nam się wali,że już nie będzie tak jak dawniej..to wtedy
dowiedzieliśmy się co nas czeka..ale przecież cały czas
wierzyliśmy,wierzylismy że będzie dobrze..ale już nic nie było dobrze-KC
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu pażdziernik,kiedyś to był taki radosny miesiąc,Babcia Basia miała
urodziny,Twoja Martunia ma urodziny,ja mam imieniny..a teraz co..teraz
paździenik to smutny miesiąc..to wtedy dowiedzieliśmy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak paciorki różańca przesuwają się chwile, nasze smutki, radości i
blaski..." Niech Maryja wstawia się za Tobą. Światełko w ten deszczowy
poniedziałek...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dzisiaj świat płacze z Nami Bartusiu, ale świat przestanie płakać a My
nigdy, nigdy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.