KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656833
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko na początek tygodnia [*]
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko mej pamięci na poniedziałek dla Ciebie Bartusiu niech wiecznie Ci się tli.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. Bywają w życiu chwile,których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu....wówczas dziwi nas,iż zdołaliśmy go znieść .♥. Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu kochany,
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️❤️❤️¸.•*´¨`*• Modlitwa i Światełko Pamięci ❤️❤️❤️ Żyj Życiem Wiecznym¸.•*´¨`*• ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
_-:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) __ŚWIATEŁKO PAMIĘCI__ _____I MODLITWA____ ___NA DZISIAJ((*))____ ___DLA CIEBIE ANIOŁKU.___
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(❤️)Światełko i modlitwę zostawiam (❤️) NIECH PAMIĘĆ WIECZNIE TRWA...
Zgłoś SPAM
URSZULA
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Utulone Snem Wieczystym Spoczywa tu w ciszy Kochane Serce z serc naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie   Z Pamięcią ze Wspomnieniem ˜ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne, zalane łzami i deszczem poniedziałkowe światełko... Bartusiu kochany...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
" lubię deszcz, bo w deszczu nie widać łez"˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Byłeś(aś)... Tylko chwilę... Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Najbliższym pozostały: Wspomnienia... Marzenia... Sny...żal, łzy...i pustka....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa przytul Bartka.Światełko pamięci niech zawsze płonie
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤️✿❤️ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. ❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
Hanna T.
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
(°)(♥)(°) Poniedziałkowe światełka i modlitwa, dla Ciebie Aniołku***** (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pażdziernikowy poniedziałek ,zalany deszczem i naszymi łzami..pamiętam o Tobie,pamiętam o Pani Babciu Basiu...na zawsze...do końca
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1530   1531   1532   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011