Światełko mej pamięci na poniedziałek dla Ciebie Bartusiu niech wiecznie Ci
się tli.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. Bywają w życiu chwile,których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu....wówczas dziwi nas,iż zdołaliśmy go znieść .♥. Światełko
i modlitwa dla Ciebie Bartusiu kochany,
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️❤️❤️¸.•*´¨`*• Modlitwa i Światełko Pamięci
❤️❤️❤️ Żyj Życiem Wiecznym¸.•*´¨`*• ❤️❤️❤️
(❤️)Światełko i modlitwę zostawiam (❤️) NIECH PAMIĘĆ WIECZNIE
TRWA...
Zgłoś SPAM
URSZULA
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Utulone Snem Wieczystym Spoczywa tu w ciszy Kochane
Serce z serc naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból
zostanie Z Pamięcią ze Wspomnieniem ˜ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne, zalane łzami i deszczem poniedziałkowe światełko... Bartusiu
kochany...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
" lubię deszcz, bo w deszczu nie widać
łez"˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Byłeś(aś)...
Tylko chwilę...
Zbyt krótko!
Zbyt szybko!
Zbyt mało!
Najbliższym pozostały:
Wspomnienia...
Marzenia...
Sny...żal, łzy...i pustka....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa przytul Bartka.Światełko pamięci niech zawsze płonie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.