★
Odeszli w ciszy mrok
już ich nie ma a po nich
została tylko cisza
i choć ich serca nie biją już
i choć ich nie ma To cisza szepce
że oni żyją nadal na serca mego
dnie więc zasłucham się w cisze
Poniedziałkowe zapłakane światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Tysiące
•.¸.♥¸.•´¨`»♥ - Światełek
¸.•*¨¸(.•* - i promieni słońca,
•´¨`»¸♥.•* - niech świecą w Krainie życia
¸.•´(¸.•´ - dla CIEBIE bez końca.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twój nowy świat jest tak daleki.......Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki......( ♥ ) ( ♥ ) ( ♥ ) _____❤___ Modlitwa i Światełko
Pamięci _____❤___( ♥ ) ( ♥ ) ( ♥ )
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
.•♥_NA ZAWSZE
•.¸¸.•`
_W MOIM
«´¨ •.¸¸.•´¨`»♥
(¸.•`´ ♥ ``•.¸)``_SERCU
I PAMIECI ANIOLKU..
A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż Twoich nie otarto.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Nie żyjemy tu po to, aby mieć niebo na ziemi.“ - Edyta Stein - Lampeczki
blask jaśniutki do Ciebie posyłam…❤️
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Światełko mojej pamięci zapalam.
Pokój Twojej duszy, niech Bóg otoczy Cię radością i spokojem ♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[✿✿]]
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje...BARTKU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.