Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty... [۩] [۩] [۩]
Modlitwa i światełko Pamięci [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
«•ԑ̮̑ɜ•»«•ԑ̮̑ɜ•» NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
«•ԑ̮̑ɜ•»«•ԑ̮̑ɜ•»
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
** Światełko i pamięć dla Ciebie Bartuś **
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Pani Basiu kochana Urodzinowe Światełko...bardzo smutne...pamiętam i
zawsze będę..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu światełko w kolejny zapłakany dzień..światełko i
pamięć i łzy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`
Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Czasami mur obojętności staje się ścianą płaczu.“ - Bogusław Wojnar
- Jaśniutki blask Lampeczki mojej posyłam w Niebiańskie Przestworza do
Ciebie...•✿♥✿•
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Są chwile w życiu człowieka do których myśl codziennie ucieka...i
wspomnienia, które wiecznie będą trwać...[♥][♥]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia
dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła
niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..Miłości,Pamięci i Modlitwy wysyłam dla Ciebie Mamuniu Najwierniejsza
Przyjaciółko do samego Nieba..bądź tam szczęśliwa razem z
Bartusiem,Aneczką,Tatą i Swoimi Rodzicami,będę u Ciebie w poniedziałek
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamięć jest największym darem człowieka,dzięki niej MAMUNIU nigdy o Tobie
nie zapomnimy,o Twoim oddaniu dla nas,o Twoim poświęceniu dla nas,o Twoim
oddaniu Bartusiowi, URODZINOWE światełko pełne...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..każdego dnia..w każdej chwili..jestem tam gdzie Ty..Ty tam gdzie ja,więc
każdego dnia sobie wmawiam,że nie przecież nie muszę Cie widziec by móc
Cię kochać-BARTUSIU Synku Kochany wiem że jesteś..
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
NADZIEJA WCIĄŻ ROZKWITA - TAKŻE DZISIAJ
Zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci dla Ciebie Bartoszku, niech nigdy
nie gaśnie ((*))
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć na ten szary, pochmurny poranek zostawiam....
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy,
kiedy Bóg nas złączy.”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Teściowa Marzenki Czubały
Pamiętam o Tobie Bartoszku...Pamięta"Tęczowy Świat" .Jesteś na
zawsze w naszych kronikach...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.