,, Idąc cmentarną aleją, wspominam Cię przyjacielu, odszedłeś tak szybko
jak uschły jesienny liść..."
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota przesiąknięta goryczą, oczy mokre, myśli krzyczą....po drugiej
stronie przeżyjemy to, co dane nie było...wypatrujemy gwiazdki...Eden dla
nas otwarty, wierzymy, że czekacie...bo my czekamy
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
_(((❤)))_
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Piątkowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Liście, które jesienią spadają z drzew, chciałyby się wskazać jako
przykład przemijania..”Peter Rosegger ─═◕ ❤️ ◕═─ Światełka
blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam...─═◕ ❤️◕═─
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątek Bartusiu,piątek Pani Basiu...słońce na niebie a u nas
ciemność,coraz czarniejsza ciemność...pamiętam o Was Kochani..to tak mało
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Świat nie jest taki jakiego chcemy Świat daje nam złudzeń tysiące
Wierzę że jeszcze możemy Go zmienić Że jeszcze kiedyś zaświeci Nam
słońce
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko pamięci zapalam na ten słoneczny początek
weekendu....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu jane promyczki dla Ciebie do samego Nieba i moja pamięc i
modlitwa...Twojej pamięci Przyjaciółko Kochana...Twojej pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.